Przenieś numer do MobiTel24

MobiTel24 to rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisja danych z każdego miejsca na świecie. Usługa działa na sprawdzonej sieci mobilnej PLUS (Polkomtel). Atrakcyjne plany taryfowe zostały dostosowane do potrzeb wymagających abonentów. Oferta obejmuje zarówno pełne pakiety usług (GŁOS+SMS+MMS+LTE to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19.99 zł/mies), jak i samodzielne pakiety transmisji danych.

Abonenci mogą już bez przeszkód przenosić do niej swoje numery telefonów  z innych sieci mobilnych, a dzięki nowej usłudze mogą otrzymać w pakiecie Internet światłowodowy, internet mobilny, telewizję, telefonię komórkową i klasyczną z rozliczeniem na jednym rachunku.

Abonenci MobiTel24 mogą również korzystać z usługi TVNet24 online, czyli oglądać wybrane kanały telewizyjne. Aktualnie w ramach TVNet24 online dostępnych jest 120 kanałów, z których część można także oglądać poza miejscem zamieszkania.

Zachęcamy do skorzystania z nowej usługi. MobiTel24 to atrakcyjne ceny pakietów, roaming w cenie usługi i jakość internetu światłowodowego.

Więcej informacji dot. usługi MobiTel24 dostępnych jest pod adresem: new.medianet24.pl/mobitel24/