O nas

              Firma MediaNet24.pl Sp. z o.o. wyodrębniła się z działalności firmy HardCom która od 2001 świadczy usługi telekomunikacyjne. W związku z poszerzeniem zakresu swojej działalności firma HardCom Sp. z o.o. stworzyła spółkę córkę pod którą świadczy usługi telekomunikacyjne oraz multimedialne. Dzięki temu udało nam się rozgraniczyć różne profile naszej działalności a tym samym stworzyć dział zajmujący się usługami świadczonymi w ramach firmy MediaNet24.pl Sp. z o.o. i poświęcić więcej uwagi na potrzeby naszych klientów. Informacje na temat firmy HardCom Sp. z o.o. są umieszczone na stronie www.hardcom.pl .

              Nasza firma w ramach marki MediaNet24 świadczy usługi dostępowe do Internetu, transmisji danych, usługi telewizji cyfrowej oraz usługi telefonii stacjonarnej oraz mobilnej. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług którą uzyskujemy dzięki światłowodowemu szkieletowi naszej sieci pracującemu z prędkością 10Gbit. Wysoką jakość świadczonych usług zawdzięczamy także temu że każde punkty dystrybucyjne i dostępowe są stale monitorowane. W trosce o zaspokojenie potrzeb naszych klientów prowadzimy obsługę zgłoszeń 24h/7 dzięki temu dbamy o każdego klienta i w każdej chwili.

Warto zaznaczyć że nasza firma jest współpracuje z Śląską Grupą Telekomunikacyjną w skrócie SGT S.A. która jest dostawcą usług telewizji cyfrowej 3 generacji JAMBOX, a także naszymi dostawcami transmisji danych są Stowarzyszenie „e-Południe” w ramach węzła wymiany ruchu EPIX oraz Śląskie Sieci Światłowodowe 3S S.A.. Należymy także do Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej KIKE a także do Klastra Technologicznego e-Południe dzięki ścisłej współpracy z powyższymi organizacjami jesteśmy liderem w zakresie naszej działalności na obszarze w którym działamy.

Dokładamy wszelkich starań by każdy nasz klient mógł znaleźć w ramach naszych usług coś dla siebie, a także bu był w pełni zadowolony z usług jakie świadczymy.